برچسبهای لایه شونده

برچسبهای لایه شونده

برچسبهای لایه شونده

برچسب های امنیتی  لایه شونده نوعی برچسب است که برای حفظ امنیت کالا استفاده می شود.این برچسب ها یک روکش کاغذی دارند که اگر از سطح کالا جدا شود به صورت لایه لایه در می آید و بدین ترتیب امکان جداسازی از کالا وجود ندارد.

مهمترین ویژگی  برچسب های لایه شونده چسبندگی  زیاد آن می باشد که در هنگام جدا شدن از روی سطح کاملا لایه لایه و مخدوش می گردند و به به طور کامل تخریب می گردند.این برچسبها از الیاف فایبر تشکیل شده اند که پس از نصب بر روی کالا در هنگام کنده شدن به صورت نامنظم لایه لایه می شوند. همین ویژگی مهم سبب استفاده از این برچسب در صنایع مختلف شده است.

برچسب لایه شونده درجه امنیتی بالایی جهت پلمپ و تضمین محصولات مختلف دارد. چسبندگی و انعطاف پذیری زیاد برچسب لایه شونده یکی از دلایل گسترش این محصول بوده که استفاده از آن را روی انواع بسته بندی با اشکال مختلف میسر می سازد.

برچسبهای لایه شونده

مزایای برچسب های لایه شونده

برخی از مزایای برچسبهای لایه شونده را در اینجا برای شما آورده ایم.

  • مقاومت بالا در برابر طوبت
  • داراری مقاومت در برابر حلال ها
  • مقاومت بالا در برابر مواد شیمیایی شوینده
  • لایه لایه شدن در هنگام جداسازی برچسب

لیبل های لایه شونده یا دیستراکت دارای چسبندگی بالا و حالت سکوریتی داشته و و بر روی سطوح مختلف قابل چسباندن میباشد و هنگام جدا کردن لایه ، لایه میشود . و تا ۱۲۰ درجه حرارت را تحمل میکند .

 

شرکت فراگر صنعت تولید کننده انواع برچسب های امنیتی است. شما می توانید سفارشات خود را ثبت کنید و شرکت ما انواع برچسب امنیتی را با بهترین کیفیت برای شما تولید خواهد کرد.

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم

اشتراک گذاری :

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *