برچسبهای متالایز

برچسب متالایز و کارایی آن ها

برچسبهای متالایز

برچسبهای متالایز گروهی از برچسبهای صنعتی هستند که قابلیت چسبندگی زیاد بر روی وسایل مواد مختلف مانندفلز – شیشه – پلاستیک و سایر قطعات صنعتی را دارا می باشند. امکان چاپ تک رنگ و تمام رنگی بر روی این برچسبها وجود دارد .

متالایز معمولا نقره ای رنگ و شبیه ورق فویل آلومینیومی است . متالایز بصورت فیلم وکاغذ موجود است .متالایز فیلم دربرابر پاره شدن مقاوم میباشدولی متالایز کاغذ همانند متالایز فیلم ظاهری براق دارد ولی دربرابر پاره شدن مقاوم نمیباشد. لیبل متالایز با چسبندگی مناسب بر روی شیشه ، فلز ، پلاستیک و قطعات صنعتی شناخته می شود. چاپ پذیری مناسب با ریبون رزین یا با مرکب چاپ  ، ضد خش ،ضد آب و قابل شستشو بودن ،تحمل درجه حرارت بالا و مقاومت در برابر اسید از مشخصه های بارز لیبل متالایز میباشد.

بنا به درخواست مشتری امکان چاپ رنگی بر روی برچسب های متالایز وجود دارد. برچسب های متالایز مقاوت زیادی از نظر کشیدگی دارند و در دمای بین منهای ۴۰ درجه سانتیگراد و مثبت ۲۲۰ درجه سانتیگراد غیر مستقیم تمام خواص خود از جمله چسبندگی را حفظ می کند.

همچنین برچسب متالایز ضد خش بوده و در صورتیکه برای چاپ از ریبون خاص خود استفاده شود کیفیت چاپ روی آن عالی بوده و در مقابل حرارت و شوینده های قوی مقاوم می باشند.

ویژگی برچسبهای متالایز

  • تحمل حرارتی بالا
  • مقاومت در برابر اسیدها
  • ضد خش بودن
  • قابلیت شستشو

انواع برچسبهای متالایز

  • برچسب متالایز مات
  • برچسب متالایز براق

موارد مصرف برچسبهای متالایز

برچسبهای متال مورد استفاده در کالاهای لوازم خانگی، صوتی و تصویری و قطعات صنعتی
برچسبهای متالایز مورد استفاده در کارهای فانتزی و لوکس و دلستر و نوشابه و …

شرکت فراگرصنعت تولید کننده انواع برچسبهای متالایز است. شما می توانید با ما تماس بگیرید و برچسب مورد نظر خود را سفارش دهید.

ما منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم.

اشتراک گذاری :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

09128571198
09128571198