ویژگی های برچسبهای امنیتی

برچسب امنیتی

برچسب امنیتی برای گارانتی و پلمپ اموال مورد استفاده قرار می گیرد و  ویژگی های بسیاری دارد که در مبرخی از این ویژگی ها را برای شما توضیح میدهیم.

ویزگی ها ی برچسبهای امنیتی

ضد جعل بودن

در هنگام جداسازی برچسب از روی سطح الصاق شده برچسب مخدوش شده و عباراتی  و یا عبارات و جملات فارسی مثل باطل شد – پلمپ باطل است

و یا عبارات و جملات مورد نظر شما که میتواند لوگو و نام اختصاصی مورد نظر شما را نشان دهد.

رمزدار بودن

 در صورت نیاز میتوان با درج کد و رمز برروی هولوگرام و برچسبهای امنیتی امکان جعل و کپی برداری از آن را بسیار کاهش داد.

بازی رنگها در تصویر

در اثر تابش نور از زوایای مختلف طیف رنگی متنوعی ایجاد می شود لذا بازی رنگ بصورت رنگین کمان دیده می شود

ویژگی های برچسبهای امنیتی

برچسبهای امنیتی   باتنوع رنگ وساختار عمومی و یااختصاصی برای پلمپ محصولات الکترونیکی اعم از تبلت – گوشی موبایل – اجزای داخلی رایانه –

آداپتورها –  داروها – تجهیزات ولوازم اتومبیل – بسته بندی و پاکت های محرمانه  و…. به کار میروند.

برچسبهای پلمپ درهنگام دستکاری شدن واکنش های متفاوتی نشان داده به صورتی که مالک اصلی از وجودآن مطلع میگردد.

سایر برچسبهای امنیتی نیز که در بازار وجود دارد شامل برچسبهای فویل داغ، برچسبهای تخریب پذیر، برچسبهای حرارتی و یو وی و برچسبهای ضد سرقت است. برچسبهای فویل داغ، یکی از جایگزین های مقرون به صرفه برچسب امنیتی یا برچسب هولوگرامی است و هنوز هم میتواند حس امنیت و کیفیت را در اختیار مشتری قرار دهد.

این نوع برچسب ها کمتر از سایر موارد برای ضد جعل و تقلب مورد استفاده قرار میگیرند و بیشتر ظاهر زیبایی به محصول میبخشند. برچسب های فویل داغ در بیشتر صنایع کارکرد خوبی دارند و در رنگ ها و الگوهای متفاوت در اختیار مشتری قرار میگیرند.

برچسب های تخریب پذیر نیز در با دزدی مقابله میکنند. برچسب هایی که در برگیرنده تغییر رنگ ، فلورسنس یا جوهرهای یو وی نا مرئی هستند به شناسایی اصل بودن محصول کمک میکنند. برچسب های ضد سرقت نیز به طور گسترده در بسته بندی ها و صنایع برچسب گذاری مورد استفاده قرار میگیرند.

شرکت فراگر صنعت تولید کننده اختصاصی برچسب وید ، هولوگرام و برچسب های امنیتی است. شما می توانید سفارشات خود را ثبت کنید و شرکت ما انواع برچسب امنیتی را با بهترین کیفیت برای شما تولید خواهد کرد.

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم.

اشتراک گذاری :

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *