کاربردها

کاربرد استفاده هولوگرافی یا تمام نگاری در صنعت

در صنعت میتوان به عنوان الگو از مدل کامل یک جسم یا قطعه  تصویر تمام نگار ایجاد کرد. وقتی که تولید در حال انجام شدن است میتوان تصویر تمام نگار قطعه تولید شده را روی تصویر تمام نگار مدل الگوانداخت . الگوی تداخلی ایجاد شده امکان یافتن اشکالات احتمالی را به تولید کننده میدهد.

کاربرد استفاده هولوگرافی یا تمام نگاری در صنعت هولوگرام امنیتی چیست؟

هولوگرام ها به عنوان یک وسیله ضد کپی به کار برده می شوند .هولوگرام با پوشش های پلاستیکی روکش می شود و به عنوان عاملی برای تشخیص اطلاعات به کار میرود . برای چاپ هولوگرام امنیتی، پرینترهای عامل، پرینترهای برجسته کار هستند .یک هولوگرام برجسته شده، متشکل از چند لایه فیلم است که شامل یک لایه پلی استر مقاوم و چند لایه محکم دیگر است .قسمت های برجسته کاری شده و چاپ شده فیلم امکان ایجاد افست سه بعدی با هولوگرام های برجسته امکان پذیر می سازد .

کاربرد برچسبهای پلمپ امنیتی:

کاربرد اصلی برچسبهای پلمپ امنیتی و هولوگرام جلوگیری از جعل و تقلب است.

جعل در واقع عمل تولید کالاها با کیفیتی اغلب پایینتر از کالای اصلی وفروش آنها تحت عنوان یک نام تجاری بدون مجوز صاحب نام تجاری است .معمولااجناس تقلبی تحت نام های تجاری مشابه نامهای تجاری ثبت شده وبدون تایید یانظارت مالک علامت تجاری به فروش میرسند. بسیاری از برندهای شناخته شده در صنایع مختلف قربانی جعل وتقلب هستند.

اشتراک گذاری :

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *