برچسب CERTIFICATE

برچسب certificate

برچسب certificate

برچسب certificate نوعی برچسب است که برای موارد خاص مورداستفاده قرار می گیرید. در این مطلب قصد داریم در این خصوص مختصری برای شما توضیح دهیم.

این نوع برچسب ها از جنس خاص تهیه می شوند که با برش لیزری چند وجهی خاص و حک اطلاعات  امکان جعل و کپی برداری از آن به حداقل ممکن می رسد.

این برچسب ها بیشتر برای اوراق واسناد بهادار و تقدیرنامه ها و سرتیفیکیت ها مورد استفاده قرار می گیرد.

نخستین گام در راستای بهینه‌سازی مصرف انرژی برای هر مجموعه از مصرف کنندگان انرژی، شناخت وضعیت موجود آ‌ن‌ها و بررسی پتانسیل‌های قابل حصول جهت بهبود وضعیت از طریق تهیه دستورالعمل‌ها، استانداردها یا برچسب‌ های انرژی است.

بر این اساس طی سالیان اخیر تقریبا در تمامی کشورهای پیشرفته جهان، استانداردها و برچسب‌ های مصرف انرژی برای بسیاری از تجهیزات انرژی‌بر و ساختمان‌های با کاربری‌های مختلف تدوین و مورد بهره‌برداری قرار گرفته است.

اثرات این استانداردها و برچسب‌ های مصرف انرژی بر کاهش مصرف گروه‌های مختلف در سطح جهان، به اندازه‌ای قابل توجه بوده که روند استانداردسازی در این زمینه با سرعت چشم‌گیری در حال رشد و توسعه است.

 

 

تولید برچسب certificate  با فراگرصنعت

شرکت فراگرصنعت تولید کننده این نوع برچسب است.

شما می توانید نظرات و پیشنهادات خود را در این زمینه با ما در میان بگذارید.

این مجموعه با بهره گیری از نیروی مجرب و آزموده، به همراه دستگاه های پیشرفته برای تولید محصولات اینجاست تا شما را برای رسیدن بهترین ها یاری کند.

تولید انواع هولوگرام و برچسیب های امنیتی را به ما بسپارید

برای تماس با مشاورین ما با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید :

  • ۰۹۱۲۸۵۷۱۱۹۸
  • ۰۹۱۲۲۰۷۴۴۷۳
  • ۸۸۳۱۷۹۰۱
  • ۸۸۸۴۰۲۱۴

اشتراک گذاری :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

09128571198
09128571198