برچسب وید

برچسب وید

برچسب وید که به برچسب گارانتی نیز معروف است نوعی برچسب است که جهت افزایش امنیت استفاده می شود و افراد از این برچسب ها بر روی محصولات خود می چسبانند تا از باز شدن یا باز نشدن آن مطلع شوند.

برچسب وید دارای چسبندگی بالایی اس که برای مصارف مختلف استفاده می شود.

خاصیت این نوع برچسب به گونه ای است که پس از جدا شدن آن از شکل اصلی خود خارج می شود ونوشته ی void یا open void بر روی محصول یا بر روی لیبل برجای میماند. برچسب وید ( برچسب VOID) در انواع مختلف شیشه ای ، نقره ای و یا رنگی(جنس پلاستیکی) می باشد.

برچسب وید ( برچسب VOID) به دو گونه عمل می کند ، یا پس از جدا شدن آن علامت وید(Void) و یا اشکال دیگر (به طور عمده شکل شطرنجی) به صورت جای خالی روی برچسب وید ( برچسب VOID) مشخص می شود و یا علاوه بر این حالت اثر علامت Void و یا شکلهای دیگر را روی کالا باقی می گذارد. برای چاپ روی برچسب وید ( برچسب VOID) از ریبون سوپر رزین ،رزین (Resin) و یا وکس رزین(Wax/Resin) استفاده می شود.

 

برچسب وید
از دیگرمزایای برچسب وید ( برچسب VOID ) مقاومت در برابرکشیدگی و حرارت تا ۸۰ درجه سانتی گراد میباشد. برچسب وید ( برچسب VOID) در انواع شطرنجی و نقره ای(اثرگذار) ، آبی، قرمز(بدون اثر)تولید می شود.

چسب استفاده شده در برچسب وید ( برچسب VOID) آکرونال است.

از برچسب وید ( برچسب VOID) در خودروسازی ها،پلمپ محصولات،مهروموم کردن پاکت ،لوازم خانگی و الکترونیکی استفاده میشود‌. باید دقت شود که محل نصب لیبل هرگز نباید چرب و روغنی باشد.

مجموعه ما به عنوان یکی از بزرگترین مجموعه های فعال در زمینه تولید و ارائه انواع برچسب وید ( برچسب VOID) است.

با ما در فراگرصنعت در تماس باشید.