امنیت هولوگرام

امنیت هولوگرام

امنیت هولوگرام

امروزه رقابت های ناسالم در کسب و کار بسیار دیده می شود و جعل و تقلب بسیار رواج دارداین جاست که امنیت هولوگرام خودش را نشان می دهد.

برای اینکه این مشکل را حل نمود باید برند خود را حفظ کرد. یکی از روشهای حفظ برند استفاده از برچسب های امنیتی است که امروزه بسیار مورد استفاده قرار می گیرد.

هولوگرام یکی از برچسب های امنیتی است که جهت جلوگیری از رقابت های ناسالم استفاده می شود. در واقع به کمک هولوگرام می توان اصالت محصول خود را حفظ نمود.

یکی از مزایای مهم هولوگرام که مورد توجه قرار گرفته امکان ناپذیر بودن جعل و تکثیر است.

می توان گفت هولوگرام  یک ابزار جهت حفظ اسناد و محصولات می باشد.زیرا مدل اولیه هولوگرام به هیچ وجه با روشهای معمول قابل تولید یا کپی نیست و باروشهای بسیار پیچیده و در شرایطی خاص در آزمایشگاههای ویژه و با استفاده از نیروهای متخصص ایجاد می گردد .

 

امنیت هولوگرام

هولوگرام بطور روزافزونی به عنوان جزء لاینفکی از اسناد و برنامه های امنیتی در امور دولتی و تجاری قرار میگیرد. همچنین هولوگرام در اوراق و اسناد، پول و کارتهای شناسائی مورد استفاده واقع می شود ، قابلیت مهم هولوگرام که آنرا غیر قابل تقلب می سازد این است که میتوان لایه ها و سطوح مختلفی از اطلاعات و تصاویر قابل رؤیت و غیرقابل رؤیت را در آن درج نمود.

هولوگرام ها کاملا در برابر کپی برداری مصون بوده و در مقابل روشهای رایج کپی برداری با استفاده از پیچیده ترین اسکنرها و یا فتوکپی ها مقاوم است.

برچسب هولوگرام را نمی توان از روی کالایی به کالای دیگر انتقال داد و روشهایی مانند حرارت، بخار و… هولوگرام را تخریب خواهد کرد.

تماس با فراگرصنعت:

شرکت فراگرصنعتتولید کننده اختصاصی برچسب وید ، هولوگرام و برچسب های امنیتی است. شما می توانید سفارشات خود را ثبت کنید و شرکتما انواع برچسب امنیتی را با بهترین کیفیت برای شما تولید خواهد کرد.

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم!

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *