عرضه انواع برچسب void در فراگرصنعت

برچسب void

شرکت فراگرصنعت تولید کننده انواع برچسب وید و برچسب های امنیتی و صنعتی است . فراگرصنعت برچسب های وید مورد نظر شما را با بهترین کیفیت در کوتاه ترین زمان تولید و به شما عرضه خواهد کرد.

برچسب های وید که به برچسب های گارانتی نیز معروف اند برای پلمپ کالا مورد استفاده قرار می گیرند تا به کمک آن بتوان از جعل و تقلب جلوگیری کرد.

با استفاده از برچسب وید شما دیگر نیازی به نگرانی درباره اصالت کالای خود ندارید. اصالت کالای شما با برچسب های void تضمین خواهد شد.

همچنین با دستکاری برچسب وید می بینید که برچسب حالت اولیه خود را از دست می دهد و دیگر قابل استفاده نیست. به همین ترتیب از جعل و تقلب که امروزه رواج یافته جلوگیری می شود.

برای خرید برچسب وید ابتدا باید در رابطه با انواع ان اطلاعات لازم را کسب نمایید سپس اقدام به خرید آن نمایید.

عرضه انواع برچسب void در فراگرصنعت

انواع برچسب وید

بعد از اینکه این برچسب ها برداشته شوند پیام مخفی VOID OPEN  بر سطح لیبل ظاهر خواهد شد و دیگرامکان پلمپ مجدد محصول نمی باشد.

این برچسب ها دارای چسب بسیار قوی هستند و وقتی این برچسب ها را بر روی محصول مورد نظر می چسبانید. بعد از اینکه آن را جدا می کنید کلمه VOID یا OPEN VOID و یا عبارت مورد نظر بر روی محصول باقی می ماند.

  • برچسب وید نقره ای

اگر از برچسب VOID نقره ای استفاده کنید، بعد از  کندن از روی محصول کلمه ی VOID به رنگ نقره ای و به زبان انگلیسی بر روی محصول باقی خواهد ماند.

  • برچسب وید زرد

با استفاده از این نوع برچسب VOID بعد از اینکه از محصول جدا شود کلمه VOID روی محصول باقی می ماند. همچنین مقداری از لیبل به صورت لایه زرد بر روی محصول باقی خواهد ماند.

  • برچسب وید شطرنجی

این نوع برچسب بعد از جدا شدن از روی محصول به صورت شطرنجی جدا می شود و قسمتی از لیبل بر روی محصول باقی خواهد ماند.و دیگر برچسب قابل استفاده نمی باشد.

  • برچسب وید قرمز

در صورتی که از این برچسب استفاده کنید بعد از کندن برچسب از روی محصول علاوه بر اینکه کلمه VOID بر روی محصول باقی می ماند، مقداری از لیبل نیز به صورت لایه قرمز بر روی محصول باقی خواهد ماند.

توصیه می شود قبل از خرید اطلاعات لازم را در این زمینه به دست آورید سپس سفارش خود را در فراگرصنعت ثبت نمایید و محصول خود را در کوتاه ترین زمان تحویل بگیرید.

فراگرصنعت انواع برچسب امنیتی  و صنعتی را عرضه می نماید.

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم.