هولوگرام فناوری جدیدی نیست

هولوگرام فناوری جدیدی نیست


هولوگرام فناوری جدیدی نیست

هولوگرام فناوری جدیدی نیست

استفاده از برچسب های هولوگرام از روشهای عالی برای اطمینان سازی به اصالت محصولات می باشد.  هولوگرام به عنوان برچسب اطمینان بر روی کالا می تواند اصالت محصولات شما را ضمانت کند.

هولوگرام‌ ها در ابعاد و اشکال گوناگون قابل چاپ هستند و بسته به سفارش‌ شما و محصولی که قرار است برچسب بر روی آن چسبانده شود، متفاوتند.

از مهم ترین ویژگی های امنیتی هولوگرام ها این است که در صورت کنده شدن غیرقابل استفاده مجدد می باشند.

وقتی از هولوگرام صحبت به میان می آید بیش از هر چیز توجه شما به هولوگرام هایی معطوف می شود که روی کارت های شناسایی یا بسته بندی محصولات مختلف ثبت شده است.

آنچه امروزه به عنوان هولوگرافی یا تولید هولوگرام مطرح شده در خواص و ویژگی های منحصر به فرد این هولوگرام ها ریشه دارد که امروزه به عنوان یک روش جدید در تصویربرداری مورد توجه قرار گرفته است.

در تصویربرداری به روش هولوگرافی، بازیابی تصویر تهیه شده می تواند بازگوکننده اطلاعاتی درباره موقعیت آن تصویر باشد و به عبارتی تصویری واقعی از جسم یا فرد را بازسازی کند. بنابراین به نظر می رسد این خود فرد است که در مقابل شما قرار گرفته، نه تصویرش. کاربرد هولوگرافی در این زمینه ها موضوع جدیدی نیست و قدمتی دیرینه دارد.

آنچه از آن به عنوان کلید ورود به دنیای جدید ارتباطات یا ارتباطات سه بعدی نام برده شده فناوری ای است که می تواند تصاویر سه بعدی متحرک تولید کند و به عنوان امکانی برای برقراری ارتباطات زنده تصویری مورد استفاده قرار گیرد.

روش های تهیه تصاویر هولوگرافیک

از روش های مختلفی برای تهیه تصاویر هولوگرافیک استفاده می شود که بر اساس کاربرد، این تصاویر نیز می تواند محدوده وسیعی از برچسب های هولوگرافیک ثبت شده روی کارت های شناسایی تا برچسب روی بسته بندی محصول های متنوع و همچنین تصاویر دوبعدی تبلیغاتی را در برگیرد. برای چاپ و سفارش هولوگرام های امنیتی با فراگرصنعت تماس بگیرید.