3 ویژگی برتر برچسب وید

برچسب وید

برچسب وید که امروزه به عنوان برچسب گارانتی شناخته می شود این امکان را به شما می دهد که کالا و محصولات خود را ایمن کنید. با استفاده از این برچسب های ضمانت می توانید مطمئن شوید که محصول شما دست نخورده است. زیرا اگر این برچسب دستکاری شود تغییر شکل خواهد داد و به شکل اولیه باز نمی گردد. به همین دلیل اگر این برچسب برداشته شود کلمه void بر روی کالا باقی می ماند و به راحتی می توان فهمید که کالا دست خورده است.

این برچسب ها مزایای بسیاری دارند که در این مقاله ۳ ویژگی بارز برچسب void را برای شما نام خواهیم برد.

• چسبندگی بالا
چسبندگی بالا یکی از مزایای مهم این برچسب ها است.

• مقاوم در برابر حرارت
همچنین مقاومت در برابر حرارت را می توان یکی دیگر از مزایای برچسب وید دانست.

• مقاوم در برابر کشیدگی
این برچسب ها در برابر کشیدگی مقاومت بسیار بالایی دارند.
این ویژگی های برچسب وید باعث شده که از این نوع برچسب ها در مصارف مختلف استفاده شود.

3 ویژگی برتر برچسب وید

انواع برچسب void

برچسب های وید انواع مختلفی دارند که شما با توجه به نیازهای خود میتوانید برچسب وید مورد نظر خود را به فراگرصنعت سفارش دهید.

• برچسب وید شطرنجی
این نوع برچسب بعد از جدا شدن از روی محصول به صورت شطرنجی جدا می شود و قسمتی از لیبل بر روی محصول باقی خواهد ماند.و دیگر برچسب قابل استفاده نمی باشد.

• برچسب وید نقره ای
اگر از برچسب VOID نقره ای استفاده کنید، بعد از کندن از روی محصول کلمه ی VOID به رنگ نقره ای و به زبان انگلیسی بر روی محصول باقی خواهد ماند.

• برچسب وید قرمز
در صورتی که از این برچسب استفاده کنید بعد از کندن برچسب از روی محصول علاوه بر اینکه کلمه VOID بر روی محصول باقی می ماند، مقداری از لیبل نیز به صورت لایه قرمز بر روی محصول باقی خواهد ماند.

• برچسب وید زرد
با استفاده از این نوع برچسب VOID بعد از اینکه از محصول جدا شود کلمه VOID روی محصول باقی می ماند. همچنین مقداری از لیبل به صورت لایه زرد بر روی محصول باقی خواهد ماند.

شرکت فراگرصنعت تولید کننده انواع برچسب وید است که سفارشات شما عزیزان را در کمترین زمان و با بهترین کیفیت آماده خواهد کرد.

منتظر نظرات شما هستیم.