انواع مختلف برچسب هولوگرام

انواع هولوگرام

هولوگرام یک نشانه تصویری سه بعدی است که توسط تکنولوژی لیزر به صورت برچسب تولید می شود و جلوه های بصری منحصر بفردی را دارد.

هولوگرام برچسبی مطمئن بر روی کالا است که بعد از تولید امکان تکثیر مجدد آن به هیچ وجه نیست.

 

در این مقاله قصد داریم انواع هولوگرام را برای شما توضیح دهیم:

هولوگرام شماره سریال دار

در اين نوع هولوگرام براي ايجاد امنيت بيشتر و همچنين مديريت و كنترل اجناس و مدارك، شماره سريالهايي بر روي برچسب به كار گرفته مي شوند.

هولوگرام مخصوص کارت شناسایی

هولوگرامهاي شفافي هستند كه بر روي كارتهاي شناسائي و يا ساير مدارك حاوي نشانه، امضاء و… قرار مي‌گيرند كه علاوه بر افزايش طول عمر كارت، از تقلب و كپي‌كردن كارت جلوگيري مي‌نمايد.

 

برچسب های هولوگرام

هولوگرام نقش برگردان

اين نوع هولوگرامها تصوير يا متن خاصي را در هنگام كنده شدن از خود به جاي مي گذارند. برخي از اين نوع هولوگرامها تصوير يا متن خاصي را در هنگام كنده شدن از خود به جاي مي گذارند.

برخي بصورت طرحي از برچسب جدا شده و بر روي سطح قرار مي‌گيرند.

برخي ديگر نيز بصورت چاپي و با رنگهاي مختلف بر روي سطح باقي مي مانند.

 

هولوگرام دارای  طرح مخفی

اين نوارها به منظور محافظت از جعبه كارتن و يا هربسته ديگري كه نياز به محافظت در سطح بالايي داشته باشند مورد استفاده قرار مي گيرند كه در كنده شدن كلماتي مانندvoid، Canceled و …. ازخود برجاي مي گذارد كه نشان مي دهد بسته باز شده است.

در اين نوع هولوگرام همانند ساير هولوگرامها مي توان از جلوه هاي گرافيكي و يا مكانيسمهاي امنيني هولوگرام استفاده كرد.

 

فویل های هات استامپ

اين نوع هولوگرام، بصورت حرارتي برروي سطح مورد نظر مانند پارچه‏‎‏‎، فلزات، پلاستيك، چرم، كاغذ و ….. منتقل مي شود و با ماشين هات استامپ مورد استفاده قرار مي گيرد.

 

شرکت فراگر صنعت تولید کننده اختصاصی برچسب وید ، هولوگرام و برچسب های امنیتی است. شما می توانید سفارشات خود را ثبت کنید و شرکت ما انواع برچسب امنیتی را با بهترین کیفیت برای شما تولید خواهد کرد.

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم.

 

 

 

اشتراک گذاری :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *