برچسب های صنعتی

برچسبهای صنعتی

معمولا برچسبهای متداول و رایج کاغذی دارای مصارف گسترده ای هستند ولی در شرایط خاص که شما نیاز به دوام و ماندگاری بیشتری از برچسب دارید برچسبهای کاغذی پاسخگوی نیاز شما نیستند. برچسبهای صنعتی معمولا از لایه های Bopp – Pet – p.v.c Bopp – متالایز – پلی کربنات و … تولید می شوند تمام موارد ذکر شده دارای مقاومتهای مختلف در برابر عواملی نظیر حرارت- رطوبت- خش پذیری و … می باشند ضمناً قدرت چسبندگی این نوع برچسبها، نسبت به موارد عادی قابل توجه است. این برچسبها را می توان بر روی انواع قوطیهای شوینده – روغنهای صنعتی بشکه های شیمیایی و بطور کلی هر جایی که دوام ماندگاری بالا از یک نیاز داشته می توان استفاده کرد – نوع شیشه ای بی رنگ است ( مانند برچسبهای ترافیکی و عوارضی- نوع سفید دارای زمینه سفید با قابلیت انعطاف پذیری بالا می باشد.

متالایز: لیبلهای متالایز ۲ نوع هستند :

۱- نوع براق که دارای درخشندگی در حد استیل بوده و نوع مات که تیره است این لیبلها در برابر حرارت مقاومند و براحتی پاره نمی شوند معمولا آنها را بعنوان برچسبهای اطلاعات فنی بر روی لوازم برقی و الکترونیکی و یا هر جایی که به ویژگیهای که اشاره شد نیاز باشد می توان استفاده کرد.

۲- پلی کربنات هم جز لیبلهای چند لایه محسوب می شود که علاوه بر مواد بالا پس از نصب بسیار سخت و محکم می شود. پلی کربنات ها در واقع گونه های متعددی از طلق هستند و یکی از متداولترین موارد استفاده را در صنایع الکترونیک بعنوان صفحه کلید ( پنل یا کی پد ) دارند.

اشتراک گذاری :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

09128571198
09128571198